Skėčiai skirtingoms progoms

skėčio kupolas


Kiekvienas lietuvis puikiai žino, ką reiškia rudens sezonas – tai nesibaigiantis ir labai smarkus lietus, didelis vėjas, nuolatinė drėgmė, apsiniaukęs dangus ir vos ne vos kartkartėmis pro tankius debesis išlendantys keli dar visai neseniai kaitinusios vasariškos saulės spinduliai, kurie priverčia mus nusišypsoti ir bent šiek tiek praskaidrina nūdieną. Tačiau nepaisant prastesnių orų ir šaltesnių dienų, negalime leisti, kad tai sugadintų mūsų nuotaiką. Kad ir koks už lango bebūtų prastas oras, mums tereikia tinkamai apsirengti, apsišarvoti plačia šypsena ir pasiimti su savimi skėtį nuo lietaus. Būtent apie pastarojo pagalbininko, kaskart gelbstinčio mus nuo didelio lietaus ir vėjo, pasirinkimą vertėtų pakalbėti šiek tiek plačiau.

Skėčiai, tinkantys kasdienybei


Kasdieniam naudojimui efektyviausia pasirinkti trumpąjį mechaninį arba automatinį skėtį. Tai yra labai praktiškas ir patogus sprendimas, kuris neapsunkina, neužima daug vietos ir prie dažnai besikeičiančių oro sąlygų leidžiantis prisitaikyti kur kas lengviau. Jei norite, kad skėtį su savimi nešioti jums būtų lengviau, turėtumėte ieškoti modelio, kuris yra komplektuojamas kartu su įdėklu. Kai kurių šiuolaikinių skėčių modelių įdėklai taip pat gali būti prisegami prie kelnių diržo, rankinės ar kuprinės. Tokiu atveju jis nevaržys jūsų judesių, neužims vietos rankinės viduje ir visuomet bus po ranka.

Keliautojams tinkantys skėčiai

Jei jūs pakankamai daug keliaujate, jūsų lūkesčius tobulai patenkintų trumpasis automatinis skėtis. Dažnai keliaujant ir su savimi turint nemažai sunkaus bagažo, tampa pakankamai sudėtinga įvairius veiksmus atlikti abiem rankomis. Dėl šios priežasties netikėtai užklupus lietui arba jam pasibaigus, trumpuoju automatiniu skėčiu galėsite naudotis vos viena ranka – tiek jį išskleidžiant, tiek ir suskleidžiant. Tuo tarpu, kaip ir jau minėto kasdieniam naudojimui skirto skėčio atveju, turėtumėte pasirinkti tokį, kuris parduodamas su įdėklu ir gali būti prisegamas prie jūsų bagažo ar kuprinės.

Skėčiai, mūsų stiliui suteikiantys daugiau žavesio


Dabartinė skėčių įvairovė yra nepalyginamai didesnė nei anuomet. Šiuolaikinėje rinkoje yra siūlomi vyriški, moteriški, vaikiški ir unisex skėčiai. Kiekvienas skėčio modelis pasižymi savitu ir išskirtiniu dizainu. Jei jūs mėgstate minimalizmą – tuomet galite pasirinkti pakankamai neutralių spalvų skėtį, kuris būtų lengvai priderinamas prie bet kokių stiliaus sprendimų. Tuo tarpu, jei mėgstate išsiskirti iš minios ir visuomet siekiate savo įvaizdžiui suteikti daug daugiau žavesio, galite pasirinkti drąsesnius sprendimus. Be to, tokiu atveju puikiai pasitarnautų ir ilgieji skėčiai, kurie suteikia elegancijos ir rafinuotumo

Nesuslapk.lt