Kaip išsirinkti tinkamiausią skėtį

Spalvoti skėčiai

Kiekvienam iš mūsų reikia skėčio! Gyvendami Lietuvoje mes neišvengiamai anksčiau ar vėliau susiduriame su lietumi ir žvarbiu oru – nepaisant to, apie kurį metų laiką bekalbėtume. Todėl jei šiuo metu jūs svarstote apie naujo skėčio įsigijimą, tačiau jums yra sudėtinga apsispręsti, skirkite vieną kitą savo brangaus laiko minutėlę ir pasinaudokite šiais keliais naudingais patarimais.

 

Svoris ir išmatavimai. Renkantis skėtį, visuomet pravartu pagalvoti apie jo svorį ir išmatavimus. Jei jūs esate užkietėję keliautojai, tuomet lengvesnis ir kompaktiškesnis skėstis būtų tinkamesnis pasirinkimas.

Skėčio mechanizmas. Pasirinkite tokį skėtį, kurį yra labai paprasta išskleisti ir suskleisti. Vėlgi, jei daug ir dažnai keliaujate, o krepšiai, rankinės ir lagaminai yra neatsiejami nuo jūsų kasdienybės, būtų pravartu pagalvoti apie trumpuosius automatinius skėčius.

Išskleisto skėčio išmatavimai. Nepamirškite pagalvoti ir apie skėčio išmatavimus, kuomet jis yra išskleistas. Įprastai išskleisto skėčio skersmuo būna apytiksliai 98 cm. To visiškai pakanka norint apsisaugoti nuo lietaus.

Vandeniui ir vėjui atsparus skėtis. Ieškokite tokio skėčio, kuris būtų atsparus vandeniui ir vėjui. Tai reiškia, kad jo vidinė dalis neturėtų peršlapti ir jo formos neturėtų iškreipti didelis ir stiprus vėjas.

Konstrukcijos medžiagos. Svarbu atsižvelgti ir į skėčio konstrukciją bei medžiagas, iš kurios jos yra pagamintos. Tai gali būti stiklo pluoštas ir plienas, aliuminis ir armuoto stiklo plastikas ar kt. Svarbiausia, kad skėčio konstrukcija būtų labai tvirta ir patvari.

Spalva ir dizainas. Jei pasirinksite neutralią spalvą, tokią kaip juoda, pilka arba rusva, jums nereikės sukti galvos dėl skėčio suderinamumo su jūsų pasirinktu aprangos stiliumi. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad turėtumėte ignoruoti visus kitus pasirinkimus. Dabartinis skirtingų skėčių dizainų ir spalvų asortimentas yra labai platus, todėl nėra sudėtinga įsigyti skėtį, kuris atitiktų jūsų kasdienį stilių ir jame vyraujančias spalvines gamas.

Skėčio dėklas. Jei rinksitės trumpąjį automatinį arba mechaninį skėčio modelį, įsitikinkite, kad jis yra parduodamas kartu su dėklu. Taip pat pravartu, jei skėčio rankena yra su dirželiu, kurio pagalba galite lengviau nešti suskleistą skėtį.

Garantija. Nepraleiskite progos pasidomėti, kokia yra jus dominantiems skėčiams taikoma garantija.

Grąžinimo sąlygos. Kaip ir bet kurių kitų prekių atveju, renkantis skėtį pravartu sužinoti, kokia yra prekių grąžinimo politika – jei vis dėlto nuspręstumėte skėtį grąžinti arba pakeisti kitu.

Nesuslapk.lt