Rodoma 1–24 iš 34

-4%
Original price was: €49.99.Current price is: €47.99.
-11%
Original price was: €44.99.Current price is: €39.99.
-8%
Original price was: €39.99.Current price is: €36.99.
-11%
Original price was: €44.99.Current price is: €39.99.
-14%
Original price was: €34.99.Current price is: €29.99.
-14%
Original price was: €34.99.Current price is: €29.99.
-14%
Original price was: €34.99.Current price is: €29.99.
-14%
Original price was: €34.99.Current price is: €29.99.

Doppler

„Doppler“ nei vieno nepaliks lietuje. Vadovaudamiesi šiuo šūkiu prekės ženklo „Doppler“ kūrėjai stengiasi pradžiuginti pirkėjus kokybiškais, spalvingais ir stilingais lietsargiais.

Šioje prekių kategorijoje tinkamą skėtį ras kiekvienas: vyrai įvertins klasikinius skėčius ilga kablio tipo rankena, moterys prie savo pamėgto stiliaus priderins vienspalvius ar raštuotus trumpuosius skėčius, vaikams turėtų patikti patogūs ryškiaspalviai skėčiai. Mūsų parduotuvėje „Doppler“ gerbėjų laukia „Carbonsteel Chic“, „Fiber Automatic“, „Party“, „Premium“ bei kitų serijų skėčiai. Galite rinktis tinkamiausią spalvą: sodriai raudoną, juodą ar kurį nors pilką atspalvį. Pirkėjai jau pamėgo skėčius su žaismingomis iliustracijomis ir originalius lietsargius su atšvaitu.

„Doppler“ skėčių ilgaamžiškumą garantuoja patvarios konstrukcijos detalės iš stiklo pluošto, aliuminio ir anglingo plieno. Anglingo plieno rankenos – tai novatoriška kokybė. Kelis kartus kaitintas plienas tampa lengvesniu ir lankstesniu, tačiau nepraranda tvirtumo. Nuo bet kokio lietaus jus apsaugos 100 % poliesterio audinys, kuris nesugeria drėgmės, todėl greitai išdžiūsta, yra atsparus pažeidimams ir nesiglamžo. Kiekvieno naujo „Doppler“ skėčio modelio kokybė ir atsparumas smarkiam lietui bei vėjui testuojami BMW vėjo tuneliuose. Testai parodė, jog su „Doppler“ skėčiu galite nebijoti vėjo gūsių, siekiančių net iki 100 km per valandą. „Doppler“ skėtis – tai ne tik gražus aksesuaras, jis ištikimai tarnaus jums bet kokioje netikėtoje situacijoje.

Austrų gamybos skėčiai „Doppler“ jau pelnė pripažinimą visame pasaulyje „Doppler“ lietsargiai pirkėjus pasiekia besislėpdami po tokiais pasauliniais mados ženklais kaip ryškusis „s.Oliver“ ir vyrų pamėgtas „Bugatti“. Įvairialypis „Doppler“ charakteris pasiekia savo tikslą – jo geidžia energija trykštantys paaugliai, juo puošiasi savo vertę žinančios moterys, nepeikia stilingi, klasikinį stilių vertinantys vyrai.

Nesuslapk.lt