Produktų nerasta.


Doppler logotipas

Doppler Fiber Party“ ilgieji lietsargiai skirti turintiems savo stilių. Juodas skėtis su spalvotais stipinais pakels nuotaiką jums ir praeiviams gatvėje. Šio modelio skėčius lengva priderinti prie aprangos, juos galima įsigyti norint turėti išskirtinį daiktą. Blogas oras su „Fiber Party“ taps tik dar vienu smagiu nuotykiu.

Skėtis su juodos spalvos kupolu paįvairintas geltonos, mėlynos arba raudonos spalvos elementais. Taip išlaikomas elegantiškas skėčio stilius, tačiau suteikiama ir šiek tiek nekasdienės nuotaikos. Skėčio mechanizmas – pusiau automatinis. Tai reiškia, jog spyruoklės pagalba skėtis išsiskleis vos paspausite mygtuką. Lietsargis suskleidžiamas rankiniu būdu. Suskleidžiant lietsargį jo klostės priglunda prie koto ir užsegama audinio juostelė. Suskleistas skėtis tampa savotiška vaikščiojimo lazda. Kadangi šio modelio lietsargiai turi tradicinę J formos rankeną, lietsargį patogu pakabinti arba nešti rankoje. „Fiber Party“ lietsargio konstrukcijos gamybai naudojamos šios medžiagos: stiklo plastikas, aliuminis, plienas ir anglies pluoštas. Tokio sprendimo dėka lietsargis yra pakankamai mažo svorio (sveria 454 gramus), tačiau yra atsparus dideliam vėjui ir nepažeidžiamas korozijos. Suskleisto skėčio ilgis – 87 cm. Išskleisto skėčio skersmuo – 106 cm. Lietsargio kupolas pasiūtas iš šimtaprocentinio poliesterio audinio. Poliesteris yra tinkamiausia medžiaga skėčių gamybai. Jis neįgeria drėgmės, todėl lengvai jį išdžiovinsite tiek po nedidelio lietaus, tiek ir po stiprios audros. Poliesteris neblunka nuo saulės spindulių, nesiglamžo ir yra neteplus. Šio skėčio kupolą laiko aštuoni tvirtomis jungtimis sujungti stipinai.

Pirminė bet kurio skėčio funkcija – saugoti jus nuo lietaus. Turėdami šį unikalų skėtį nebeklausysite orų prognozių. Tačiau tai dar ne viskas. Išskirtinio dizaino lietsargis neišvengiamai taps visų jūsų kelionių bičiuliu. Jis lydės jus į darbą, turėsite jį po ranka eidami apsipirkti ir visuomet vežiositės automobilyje. „Fiber Party“ tai ypatingas lietsargis ypatingiems nuotykiams.

Austrų gamintojo „Doppler“ ilgieji ir trumpieji skėčiai jau įvertinti ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. „Doppler“ devizas: kokybė, elegancija ir naujovės. Šioje prekių kategorijoje rasite „Fiber Party“ lietsargius, kurie taps gero „Doppler“ vardo patvirtinimu. Turėdami tokį lietsargį ilgai nebesuksite sau galvos dėl blogo oro.

Nesuslapk.lt