Produktų nerasta.


Doppler logotipasDoppler Fiber Move“ lietsargiai aktyviems ir stilingiems. Mėgstate ilgus pasivaikščiojimus ir niekuomet nepaisote oro sąlygų? Ieškote patogaus šeimyninio skėčio? Rinkitės šiuolaikinio dizaino skėtį „Fiber Move“ ir pajuskite judėjimo laisvę. Šie ilgieji lietsargiai yra nedidelio svorio, lengvai išsiskleidžia ir susiskleidžia, dera tiek prie sportinės, tiek ir prie klasikinės aprangos.

Dvispalvis „Fiber Move“ kupolas išsiskleis vos paspausite mygtuką. O tuomet jau niekas nesustabdys puikaus jūsų dueto. Jo karkasas pagamintas iš kokybiško stiklo pluošto ir aliuminio. Tokia medžiagų sintezė užtikrina lietsargio lankstumą, lengvumą ir atsparumą vėjui. Visi šio modelio skėčiai turi dvispalvį kupolą. Pirmoji spalva – tamsiai mėlyna arba juoda. Antrąją rinkitės atsižvelgdami į savo skonį arba derinkite prie aprangos. Tai gali būti mėlyna, geltona, raudona ar pilka spalva. Ką reiškia šis netikėtas dizaino sprendimas? Lietsargio kupolas vienoje pusėje yra prailgintas, kad vaikštant lietuje nesušlaptų nugara. O drėgmės bijoti tikrai neverta, nes kupolas pasiūtas iš 100 procentų poliesterio audinio. Vanduo į audinį neįsigeria, todėl skėtį labai paprasta išdžiovinti. Poliesterio audinys nesiglamžo, neblunka ir nėra teplus.

Šis pusiau automatinis lietsargis nenusileidžia kitiems „Doppler“ linijos skėčiams. „Doppler Fiber Move“ sveria 498 gramus, suskleisto skėčio ilgis yra 80 cm, išskleisto skėčio skersmuo – 107 cm. Kupolą laiko aštuoni tvirti stipinai. Tiesi rankena yra ergonomiška ir labai maloniai priglunda prie delno. Suskleistas skėtis užspaudžiamas poliesterio audinio juostele. „Fiber Move“ yra unisex tipo lietsargis. Jis tinka aktyvų gyvenimą mėgstančioms moterims, sportuojantiems ir pasivaikščiojimus gamtoje vertinantiems vyrams. Juk gyvename tokioje klimato zonoje, kur galime susidurti su pačiomis nemaloniausiomis oro sąlygomis. Patikimas lietsargis tampa būtinybe, todėl svarbu, kad galėtumėte juo pasitikėti. „Fiber Move“ patikimumu nesuabejosite nuo pat pirmos akimirkos, kai tik jis paklius į jūsų rankas.

Austrų gamintojas „Doppler“ siūlo lietsargius, kurie tarnauja ilgai ir atitinka šiuolaikines mados tendencijas. „Doppler“ skėčius jau seniai pamėgo ne tik visa Europa, tačiau taip pat ir visas pasaulis. Mūsų parduotuvėje įsigysite autentiškus „Doppler“ skėčius, kuriuos kurjeris pristatys jums tiesiai į namus.

Nesuslapk.lt