Rezultatų: 1


Doppler„Fiber Mini Compact“ – tai kišeniniai sulankstomi skėčiai, kuriuos renkasi praktiški žmonės. Jie tinka visiems gyvenimo atvejams, nes yra pakankamai stilingi, kad derėtų prie prabangios aprangos, o mažo dydžio dėka gali keliauti su jumis net ir į pasaulio kraštą. Mūsų internetinėje parduotuvėje Nesuslapk.lt galite įsigyti įvairių spalvų moteriškų ir unisex tipo „Fiber Mini Compact“ lietsargių.

Kokios spalvos skėčio norėtumėte? Juodas tiks prie klasikinės ir oficialios aprangos, raudoną rinkitės tiksliai žinodami, prie kokios aprangos jį derinsite, mėlynas skėtis suteiks jūsų stiliui subtilumo, o šviesiai mėlynas pakels jūsų ir aplinkinių nuotaiką pačiomis niūriausiomis dienomis. O gal verta turėti bent du? Vieną darbui, kitą – kelionėms arba drąsiems aprangos sprendimams?

Kokybiškas „Fiber Mini Compact“ skėčio kupolas pagamintas iš 100 % poliesterio. Tai audinys, kuris tobulai tinka skėčiams. Vanduo neįsigeria į poliesterį, todėl po lietaus skėtį lengva išdžiovinti. Taip pat skėtis niekada nebus susiglamžęs, audinys yra neteplus ir atsparus saulės spinduliams, todėl neblunka. Poliesteris vertinamas dėl jo ilgaamžiškumo ir atsparumo trinčiai. Kupolą laiko šeši tvirti stipinai. Vėjui atsparus skėčio karkasas sukonstruotas iš stiklo plastiko ir aliuminio detalių. Tai suteikia skėčiui lengvumo ir lankstumo, tačiau skėtis išlieka pakankamai tvirtas. Stiklo plastiko dėka jūsų skėtis bus atsparus korozijai. Lietsargio konstrukcija sukurta taip, jog stipraus vėjo metu skėtis neišsiverstų į priešingą pusę ir detalės nesulūžtų. Šio modelio lietsargiai išsiskleidžia ir susiskleidžia patogaus rankinio mechanizmo dėka. Skėtis sveria vos 230 gramų, suskleisto skėčio ilgis – tik 16 cm, išskleisto skėčio skersmuo – 85 cm. Trumpa cilindro formos plastikinė rankena maloniai priglunda prie delno ir nevargina rankos. Nenaudojamą skėtį galite laikyti dailiame įdėkle. Tai ne tik praktiškas, bet ir madingas lietsargis. Pasitikite blogą orą su „Fiber Mini Compact“ stilingai.

„Doppler“ lietsargiai jau įvertinti ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Tai prekės ženklas, kuris siejamas su itin aukšta kokybe ir išskirtiniu stiliumi. Įsigykite „Fiber Mini Compact“ internetu ir per 2-4 dienas kurjeris pristatys jums jūsų naująjį skėtį tiesiai į jūsų namus.

Nesuslapk.lt