Produktų nerasta.


Doppler logotipas

Vaikiški sulankstomi lietsargiai „Doppler Kids Mini Reflex“ puikiai tiks kelionei į mokyklą. Jie telpa kuprinėje, ryškiaspalviai skėčių kupolai atrodo nuotaikingai ir dailiai, o ant kupolo esantis atšvaitas apsaugos nuo nelaimių gatvėje.

Kids Reflex“ skėčiai yra maži ir praktiški, todėl idealiai tinka vaikams. Lengvasvoris skėčio korpusas, kurio dėka skėtis sveria vos 174 gramus, pagamintas iš stiklo pluošto ir aliuminio. Stiklo pluoštas konstrukcijai suteikia elastiškumo, aliuminis – tvirtumo. Šis skėtis taps vaiko žaidimų draugu ir ištikimu bičiuliu prasčiausiomis oro sąlygomis. Vaikui skėtis reikalingas bene kasdien - juk kelionėje į mokyklą ar žaidžiant kieme gali užklupti visos stichijos: lietus, sniegas, šlapdriba ir vėjas. Todėl sulankstomas modelis – puikus pasirinkimas. Jis telpa didesnėje kišenėje, rankinėje ar kuprinėje. „Kids Reflex“ skėtis išsiskleidžia rankiniu būdu, susiskleidžia taip pat mechaniškai. Lietsargio rankena apvali, ji nevargina rankos ir atrodo žaismingai. Skėčio kupolo spalva gali būti mėlyna, fuksijos, žalia arba raudona. Visos spalvos nuotaikingos ir ryškios, todėl pasirinkti tikrai nesunku. Geriausia, kad skėtis derėtų prie aprangos ir, žinoma, patiktų jo savininkui. Suskleisto skėčio ilgis yra 23 cm, išskleisto skėčio skersmuo – 91 cm. Tokių parametrų pilnai pakanka judriems ir vietoje nenustygstantiems vaikams. Kupolas pritvirtintas prie šešių tvirtų stipinų. Jo audinys – 100 % poliesteris. Toks audinys neįgeria į save drėgmės, todėl skėtį labai paprasta išdžiovinti. Be to, audinys yra pakankamai atsparus saulės spinduliams, todėl ilgą laiką neblunka. Poliesteris nėra teplus, nesiglamžo ir yra atsparus pažeidimams. Suskleistas skėtis gali būti patalpintas į patogų to paties audinio įdėklą. Ant įdėklo yra atšvaitas, todėl net suskleistas rankoje nešamas ar prie kuprinės pritvirtintas skėtis taps puikia apsauga gatvėje prasto matomumo sąlygomis.

Austrų skėčių gamintojas „Doppler“ savo veiklą pradėjo dar 1946 m. Šiandien tai yra vienas patikimiausių suaugusiems ir vaikams skirtų skėčių gamintojų. Stilingi „Doppler“ skėčiai vertinami tiek Europoje, tiek ir visame pasaulyje. Nupirkite „Kids Reflex“ lietsargį savo vaikui ir būkite tikri, jog jūsų vaikas turės kokybišką ir gražų daiktą, su kuriuo nebijos bet kokio oro.

Nesuslapk.lt