...


Doppler„Doppler Fiber Golf“ skėčiai – praktiški, stilingi ir ypatingai lengvi. Tai unisex tipo ilgieji lietsargiai, kurie gali būti universaliai pritaikomi įvairioms progoms ir naudojami kasdien. Moterys ras būdų kaip prie šio skėčio priderinti net ir prabangią suknelę, o vyrai derins „Fiber Golf“ prie oficialios aprangos. Žaidžiate golfą? Pats laikas įsigyti kokybišką skėtį golfui, kuris apsaugos jus nuo įkyrių saulės spindulių, nemalonaus vėjo ir lietaus.

„Fiber Golf“, kaip ir visų „Fiber“ linijos skėčių, konstrukcijos gamyboje naudojama daug stiklo plastiko komponentų. Tik pavienės konstrukcijos detalės pagamintos iš aliuminio. Tai ir nulemia pakankamai mažą skėčio svorį – jis sveria vos 398 gramus. Tačiau tuo pačiu lietsargis yra pakankamai lankstus ir nesulūš pasirodžius dideliam vėjui. Lietsargis suskleidžiamas ir išskleidžiamas mechaniniu būdu. Tai visai nevargina, kadangi mechanizmas veikia greitai ir sklandžiai. Ergonomiška tiesi skėčio rankena – išskirtinis šio modelio bruožas. Juoda rankena su plastiko elementais puikiai dera prie bendro skėčio stiliaus. Suskleisto lietsargio ilgis – 105 cm. Išskleisto kupolo skersmuo – 132 cmi, todėl skėtis puikiai tiks dviem žmonėms. Atsižvelgdami į savo skonį galite rinktis raudonos, pilkos arba mėlynos spalvos „Fiber Golf“ lietsargį. Jo kupolas pagamintas iš šimtaprocentinio poliesterio audinio. Tai didelis skėčio pranašumas. Vanduo nuo audinio nubėga į jį neįsigerdamas. Audinys nesiglamžo, yra atsparus pažeidimams ir trinčiai. Kupolą laiko aštuoni tvirti stipinai. Suskleistas skėtis perjuosiamas to paties audinio juostele ir susegamas užspaudžiama sagtimi. „Fiber Golf“ lietsargis nepalieka abejingų, jo stilius unikalus, jis atrodo patraukliai tiek suskleistas, tiek ir išskleistas. „Fiber Golf“ – tai, ko nori tu. „Fiber Golf“ – tai, ko bijo lietus.

Austrų gamintojas „Doppler“ išpopuliarėjo visoje Europoje ir pasaulyje dėl atsakingo požiūrio į gaminių kokybę ir subtilaus mados pajautimo. Nuo 1946 m. veikianti kompanija sukūrė ne vieną unikalų skėčio modelį, kuris tapo geidžiamu ir vertinamu. „Doppler“ – tai iššūkis lietui. Išmėginkite „Doppler“ skėtį „Fiber Golf“ ir tikrai nesigailėsite. Internetinėje parduotuvėje Nesuslapk.lt rasite tik autentiškus „Doppler“ lietsargius, kurie taps patikimu jūsų kompanionu lietingomis dienomis.

Nesuslapk.lt Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.