Produktų nerasta.


Doppler logotipas

Čia rasite unikalią ir žaismingą „Doppler“ skėčių su katėmis kolekciją. Tokie lietsargiai tiks prie spalvingos ir šiuolaikiškos aprangos, tačiau taip pat puikiai derės ir prie klasikinių drabužių. Jei mėgstate netikėtumus, esate nestandartinė asmenybė ir norite perduoti savo pozityvią energiją kitiems – šie skėčiai sukurti būtent jums. Kaip išsirinkti tinkamiausią skėtį su katėmis? Nuspręskite, ar norite kompaktiško nešiojamo lietsargio, ar pirmenybę teikiate ilgiesiems skėčiams, o tuomet tiesiog pasirinkite jums patraukliausią.

Ilgasis moteriškas lietsargis „Modern Art Crazy Cat“ turi katinišką charakterį. Jį reikia prisijaukinti. Katino su akiniais iliustracija ant skėčio kupolo iš pat pirmo žvilgsnio nuteikia optimistiškai. Tačiau linksmas skėčio dizainas tik pradžia. Lietsargis turi elegantišką J formos rankeną, kuri yra itin patvari ir nevargina rankos. Skėtis sveria 432 gramus. Jo kupolas pasiūtas iš šimtaprocentinio poliesterio audinio, todėl ilgainiui skėtis nepraras spalvos ir nesusiglamžys. Suskleisto skėčio ilgis 88 cm. Po skėčiu galima drąsiai slėptis dviese, nes išskleisto skėčio skersmuo – net 103 cm. Šviesiai pilka skėčio spalva lengvai priderinama prie įvairios aprangos.

Trumpasis sulankstomas skėtis „Fiber Kitty“ patiks kačių mylėtojams ir tiems, kurie nori paįvairinti savo kasdienybę įdomiais daiktais. Ant skėčio kupolo pavaizduotas jaukus katinas. Ši iliustracija taip pat pasikartoja ant praktiško skėčio dėklo. Juodas 320 gramų sveriantis lietsargis pagamintas atsižvelgiant į naujausias technologijas. Jo karkasą sudaro detalės iš stiklo pluošto, aliuminio ir plieno. Apvali rankena ne tik atrodo dailiai, tačiau taip pat yra patogi ir tvirta. Skėčio kupolą iš šimtaprocentinio poliesterio audinio laiko aštuoni tvirti stipinai. Toks skėtis atlaikys stiprų vėją, todėl galite drąsiai jį pasiimti į bet kokią kelionę. Suskleistas skėtis yra vos 27 cm ilgio, todėl jis neužims daug vietos rankinėje, lagamine ar kuprinėje.

„Fiber Lady Cats“ skėtis skirtas moterims, kurios yra savarankiškos ir visuomet stilingos. Visai kaip katės. Baltas su nežymiomis juostelėmis skėčio kupolas papuoštas stilizuota katės iliustracija. Šį paveikslėlį taip pat rasite ant praktiško skėčio dėklo. Sulankstomas skėtis pravers ilgose kelionėse, su juo norėsis keliauti į darbą ir naudoti jį savo kasdienybėje.

Nesuslapk.lt