KnirpsRetai pasitaiko diena, kuomet esame užtikrinti, jog šiandien skėčio tikrai neprireiks. Todėl visuomet pravartu rankinėje ar kuprinėje nešiotis lietsargį. O jei tai kompaktiškas ir stilingas „Knirps X1“ skėtis, nešiotis jį su savimi – vienas malonumas. „X1“ linijos skėčiai turi visas geriausias lietsargio savybes: jie atrodo puikiai, yra nedideli ir pakankamai tvirti, jog atlaikytų patį nemaloniausią vėją bei lietų. „X1“ skėčiai su teleskopine rankena – tai skėčiai su įkvėpimu, tai vaivorykštė lietuje.

Siekdami priderinti lietsargį prie savo mėgstamiausios aprangos, galite rinktis skėčius sumėlyno, pilko, rožinio, citrinų ar kitos spalvos audinio kupolu. Kolekciją garsina dryžuoti ir taškuoti kupolo raštai. 2017 m. pasirodė „Knirps“ ir japonų dizaino namų „NUNO“ kolekcija. „X1 NUNO design“ skėčiai iš kitų išsiskiria subtiliu raštų žaismu ir šiuolaikine rytietiška dvasia.

Visi „X1“ skėčiai kompaktiškai telpa nedideliame (18 cm ilgio) kapsulės formos dėkle su užtrauktuku. Dėklo stilius atitinka lietsargio išvaizdą. Tokio dėklo dėka galėsite į rankinę įsidėti netgi šlapią lietsargį ir nereikės jaudintis dėl drėgmės. Ant dėklo esanti medžiaginė rankenėlė nusisega, dėklas specialia jungtimi gali būti pritvirtinamas prie diržo ar rankinės. Šios linijos skėčiai sveria 280 gramų, išskleisto kupolo skersmuo – 94 cm. Kaip ir visų„Knirps“ skėčių, taip ir „X1“ kupolo gamybai naudojamas 100 % poliesteris, kuris greitai išdžiūsta, nėra linkęs glamžytis ir yra atsparus įbrėžimams. Lietsargio karkasas pagamintas iš kokybiško aliuminio, plieno bei armuoto stiklo plastiko. Prieš pasirodydami gamyboje skėčiai išbandomi BMW vėjo tuneliuose, patikrinamas jų konstrukcijos patikimumas. Šie skėčiai išsiskleidžia ir susiskleidžia rankiniu būdu.

„Knirps“ skėčių liniją sukūrė austrų gamintojas „Doppler“. Ši kompanija kokybiškus lietsargius gamina nuo 1946 m. „Knirps“ skėčiai yra žinomi ir vertinami visame pasaulyje. „Knirps X1“ lietsargiai sukurti svajojant apie skėtį, kuris telpa rankinėje bei atrodo gražiai net ir tuomet, kai yra suskleistas. Stengtasi ne veltui. „X1“ skėčių modeliai gali didžiuotis tokiais pasiekimais kaip Naujosios Zelandijos dizainerių instituto ir „IDSA“ (Amerikos pramoninio dizaino bendruomenės) apdovanojimais už išskirtinį dizainą.

Nesuslapk.lt