Produktų nerasta.


Doppler logotipas

Doppler Fiber Magic Strong“ kokybiški, prabangūs ir išskirtiniai lietsargiai vyrams. Vyrų apranga visuomet yra kuklesnė nei moterų, tačiau tai jokiu būdu nereiškia, jog vyrai neturėtų skirti savo aksesuarams reikiamo dėmesio. Patogus ir elegantiškas lietsargis yra neišvengiamai reikalingas kiekvienam vyrui - ypač mūsų klimato zonoje, kur lietus, sniegas ir vėjas dažnai demonstruoja savo galią. Sulankstomas skėtis pravers tuomet, jei mėgstate aktyvų gyvenimo būdą.

Fiber Magic Strong“ lietsargiai pasižymi itin išraiškinga išvaizda. Lenkta J formos ir iš natūralaus medžio pagaminta rankena suteikia lietsargiui šiltumo įspūdį ir prabangos atspalvį. Tokia rankena yra ergonomiška, jos dėka patogu rankoje laikyti skėtį tiek suskleistą, tiek ir išskleistą. Automatinio mechanizmo dėka lietsargis išskleidžiamas ir suskleidžiamas vienu mygtuko paspaudimu. Šis sulankstomas lietsargis sveria tik 492 gramus. Galite rinktis iš septynių elegantiškų kupolo audinių, todėl skėtį lengvai priderinsite prie jau turimos aprangos ar planuojamo savo įvaizdžio. Tai klasikiniai juodos ar pilkos spalvos audiniai su languotais, taškuotais ar kitokias nežymiais raštais. Kupolą laiko net dešimt tvirtų stipinų, todėl galėsite nebijoti didesnio vėjo. Kupolo audinys pagamintas iš šimtaprocentinio poliesterio. Poliesterio savybės ypatingai tinka skėčių gamybai. Jis neįgeria drėgmės, todėl skėtį po lietaus lengvai išdžiovinsite namuose ar darbe. Tokie skėčiai neišblunka dėl saulės spindulių. Šių „Doppler“ skėčių konstrukcija gaminama iš natūralaus medžio, stiklo pluošto ir plieno. Stiklo pluoštas suteikia konstrukcijai elastiškumo ir lengvumo, plieno detalių dėka skėtis atlaikys dideles apkrovas. Suskleistas „Fiber Magic Strong“ skėtis yra 33 cm ilgio, išskleisto skėčio skersmuo – 98 cm. Jis patikimai jus saugos nuo galvos iki kojų. O faktas, jog su tokiu lietsargiu atrodote nepriekaištingai, neleis skirtis su juo ne vienerius metus.

Austrų gamybos skėčiai „Doppler“ mėgstami ir vertinami visoje Europoje ir visame pasaulyje. „Doppler“ visuomet siekia aukščiausių gamybos standartų ir seka naujausias mados tendencijas. Ne veltui „Doppler“ gaminami skėčiai prekyboje pasirodo šalia tokių prekės ženklų kaip „s.Oliver“ ar „Bugatti“. Įsigykite „Fiber Magic Strong“ vyrišką lietsargį internetu mūsų parduotuvėje ir įsitikinkite „Doppler“ kokybe patys.

Nesuslapk.lt