Produktų nerasta.


Doppler logotipas

„Doppler Magic Premium“ – aukštos klasės sulankstomi vyriški lietsargiai. Iš kitų „Doppler“ skėčių jie išsiskiria elegantiška išvaizda. Lengvas ir praktiškas skėtis su dirbtinės odos rankena tiesiog privalo atsidurti kiekvieno stilingo vyro rankinėje. Nesvarbu, ar ketinate vykti į verslo susitikimą, einate į pasimatymą, ar tiesiog ketinate pasivaikščioti rudeninėmis miesto gatvėmis. Pasiimkite kartu „Magic Premium“ ir visuomet pasitikėsite savimi.

„Magic Premium“ karkasas pagamintas iš lengvasvorio stiklo plastiko ir plieno. Jei užklups stiprus vėjas ar tikra audra, galite būti ramūs, jog šis skėtis nesulūš. Dėl unikalios gamybos technologijos skėčio karkasas yra lankstus, bet tuo pačiu ir labai tvirtas. Lietsargis yra pilnai automatinis. Mygtuko paspaudimu galite išskleisti skėtį ir tokiu pačiu būdu jį suskleisti. Skėtis sveria vos 340 gramų, todėl jį galėsite nešiotis talpioje kišenėje, kuprinėje ar įsidėti į lagaminą ilgos kelionės metu. Suskleisto „Magic Premium“ ilgis – 28 cm, išskleisto kupolo skersmuo – 98 cm, kupolą laiko aštuoni stipinai. Nenaudojamas skėtis gali būti įdėtas į elegantišką prie skėčio dizaino derantį dėklą.

„Magic Premium“, kaip ir kiti „Doppler“ skėčiai, turi didelį privalumą – tai šimtaprocentinio poliesterio audinio kupolas. Poliesteris vis dažniau naudojamas skėčių gamyboje, kadangi tokia medžiaga nesugeria vandens, nėra tepli, neblunka nuo saulės spindulių ir nesiglamžo. Kadangi skėtis yra daugybę kartų išskleidžiamas ir suskleidžiamas, audinys turi būti patvarus. Šių skėčių audinys būtent toks ir yra. Kupolas gali būti vienspalvis juodas arba juodas su nežymiu subtiliu raštu. Pastarasis modelis atrodo kiek prabangiau, tad tiks norintiems pabrėžti išskirtinį savo stilių, ieškantiems ne tik apsaugos nuo lietaus, bet kartu ir įdomaus aksesuaro. Šių skėčių rankena cilindro formos, centre šiek tiek praplatėjanti. „Magic Premium XM“ skėčių modelis turi lenktą rankeną, kuri suteikia jam papildomo žavesio. Toks skėtis ypatingai dera prie klasikinio stiliaus palto. Visų modelių rankenos aptrauktos aukštos kokybės sintetine oda. Tokia rankena maloniai priglunda prie delno ir sukuria šilumos pojūtį. „Magic Premium“ – tai nesenstanti klasika. Jei tenka rinktis, kodėl nepasirinkus patraukliausio, kokybiškiausio ir geidžiamiausio.

Nesuslapk.lt