Rezultatų: 1


Doppler

Doppler Natural London“ lietsargis skirtas ne tik nemaloniam Londono lietui. Jis tiks pačiam blogiausiam lietuviškam orui, o svarbiausia tai, jog su juo stilingai atrodysite bet kuriame pasaulio kampelyje. Didelis kupolas, aukščiausia kokybė, unikalus dizainas – tai tik keli iš daugelio „Natural London“ privalumų.

Natural“ linijos skėčiai akimirksniu patraukia akį. Jie patiks vertinantiems natūralumą, kadangi šių skėčių konstrukcijoje yra daug medžio detalių. Grūdintas plienas naudojamas tik stipinams ir kitoms smulkesnėms detalėms gaminti. Ilgojo lietsargio „Natural London“ modelį galėtume drąsiai vadinti originaliu tarp originalių. Jis ne tik turi medinę rankeną, bet ir padidintą stipinų kiekį – skėčio kupolą laiko net 16 tvirtų stipinų. Tai sukuria netradicinį ir žaismingą, tačiau kartu elegantišką lietsargio įvaizdį. Galiausiai, kad tikrai išsiskirtų iš kitų, šio skėčio audinys nudažytas subtilia antracito spalva. Ji puikiai dera prie klasikinės aprangos, tačiau subtiliai prabyla apie stiprų skėčio savininko charakterį. Šis unisex tipo lietsargis tinka tiek vyrams, tiek ir moterims, po juo malonu nuo lietaus slėptis dviese. Klasikinė J formos rankena iš medžio maloniai priglus prie delno, atrodys stulbinančiai ir pravers tuomet, kai norėsite lietsargį pakabinti ant kabyklos. Mechaninis skėčio išskleidimo mechanizmas veikia sklandžiai ir lengvai. Tvirtos jungiamosios detalės garantuoja skėčio ilgaamžiškumą. „Natural London“ Kupolas pasiūtas iš 100 % poliesterio audinio. Tai išties puikus sprendimas, kadangi toks audinys nesugeria drėgmės, po lietaus jį lengva išdžiovinti, audinys nesiglamžo ir yra atsparus pažeidimams bei trinčiai. Išskleisto skėčio skersmuo – 108 centimetrai, suskleisto skėčio ilgis – 90 centimetrų, šis gražuolis sveria 600 gramų. Suskleistas skėtis susegamas elegantiška juostele su užspaudžiama saga. Pasiryžkite į rankas paimti „Natural London“ skėtį ir iš karto įsitikinsite, jog tai yra jūsų lietsargis.

Doppler“ nei vieno nepaliks lietuje. Toks „Doppler“ skėčių linijos šūkis neleis suabejoti, jog renkatės ne tik stilingą, bet ir praktišką bei kokybišką prekę. Skėčius gaminanti ir jų dizainą kurianti kompanija „Doppler“ savo veiklą pradėjo dar 1946 m. Šiuo metu tai yra vieni iš žinomiausių skėčių gamintojų visame pasaulyje.

Nesuslapk.lt