Produktų nerasta.


Doppler„Doppler Fiber Handy Uni“ skėčiai – tai nedideli madingi lietsargiai telpantys rankinėje. Mažas, bet užtikrintas. Taip šios linijos skėtį apibūdina jo kūrėjai. Sulankstytas skėtis savo forma kiek primena mobilųjį telefoną, todėl jį patogu nešiotis kišenėje, rankinėje ar kuprinėje. Padovanokite šį lietsargį sau arba itin artimam žmogui.

„Fiber Handy Uni“ skėčiai pagaminti laikantis aukščiausių kokybės standartų. Konstrukcijoje naudojamas stiklo plastikas užtikrina skėčių lengvumą ir lankstumą. Kitos konstrukcijos detalės pagamintos iš aliuminio ir plieno, todėl konstrukcija yra pakankamai tvirta. Šis skėtis atlaikys bet kokią audrą, patikimai apsaugos jus nuo lietaus ir vėjo. „Fiber Handy uni“ yra sulankstomas skėtis su teleskopine rankena. Skėtis išskleidžiamas ir suskleidžiamas mechaniniu būdu. Atsižvelgdami į savo skonį galite rinktis iš šių kupolo spalvų: juodos, mėlynos, violetinės, šviesiai raudonos, šviesiai mėlynos ir šviesiai žalios. Derinkite skėčio spalvą prie savo aprangos, veido bruožų, prie savo charakterio ar nuotaikos. Skėčio kupolas pasiūtas iš 100 procentų poliesterio audinio. Šis audinys nesugeria drėgmės, o lietaus lašai nubėga jo paviršiumi. Jis nesiglamžo ir yra atsparus trinčiai. Kupolą laiko šeši tvirti stipinai. Išskleisto kupolo skersmuo – 85 cm. Tai vienas mažesnių „Doppler“ lietsargių modelių, tačiau jis puikiai tinka aktyviems žmonėms, kurie nuolatos skuba ir nemėgsta ilgų skėčių. Jis sveria vos 176 gramus, o suskleisto skėčio ilgis – 18 cm. „Fiber Handy Uni“ turi kompaktišką dėklą iš to paties audinio kaip ir skėčio kupolas. Dėklo šone yra nedidelė kilpelė, kurios dėka galėsite prisegti skėtį prie lagamino ar kuprinės. Lietuviški orai mus užklumpa visomis galimomis negandomis – sniegu, lietumi, šlapdriba ir vėju. Apsiginkluokite „Fiber Handy Uni“ ir išlikite stilingi. Su šiuo skėčiu nebijosite lietaus, patiksite sau ir aplinkiniams.

Austrų gamintojas „Doppler“ užkariavo Europos ir viso pasaulio žmonių širdis savo ištikimybe kokybei ir unikaliu stiliaus pojūčiu. „Doppler“ gamina tik ilgaamžius lietsargius, kurie tarnauja ne vienerius metus, o jų nesenstantis dizainas dera prie įvairaus garderobo. Su „Fiber Handy Uni“ lietus niekuomet neužklups jūsų nepasiruošusių.

Nesuslapk.lt