Produktų nerasta.


DopplerKuomet pamatai netradicinę jo išvaizdą, nelieka jokių abejonių, kodėl šis „Doppler“ skėtis vadinamas „Crazy Uni“. Žaismingas ilgasis skėtis susiskleidžia į priešingą pusę! Po lietaus drėgnoji skėčio kupolo pusė lieka viduje, o sausa vidinė pusė - išorėje. Tai itin patogu, jei po netikėtai subjurusių orų tenka sėsti į autobusą, eiti į kavinę, darbą ar kitas patalpas. Vėliau skėtį galima išskleisti ir išdžiovinti.

„Doppler Crazy Uni“ skėčio karkasas pagamintas iš lengvų stiklo plastiko komponentų. Skėtis apsaugos ne tik nuo stipraus lietaus – jūs taip pat galėsite drąsiai žengti gatve net pučiant nemaloniam vėjui. Rankinis skėčio išskleidimo ir suskleidimo mechanizmas labai patogus. „Crazy Uni“ sveria 540 gramų, yra 80 cm ilgio. Išskleisto lietsargio skersmuo – 106 cm. Kupolą laiko aštuoni kokybiški stipinai su tvirtomis jungtimis. Šio modelio skėčiai išsiskiria iš kitų „Doppler“ skėčių tuo, jog kupolą sudaro dvigubas audinys. Abu sluoksniai pagaminti iš 100 % poliesterio, todėl puikiai išlaiko elegantišką išvaizdą ir nesugeria vandens. Poliesteris nėra linkęs glamžytis ir yra atsparus pažeidimams. Vidinis kupolo audinys, kuris suskleidus lieka išorėje, turi ventiliaciją. Jos dėka tarp kupolo sluoksnių cirkuliuoja oras net tuomet, kai jis yra suskleistas. Be to, šis sprendimas suteikia skėčio išvaizdai papildomo žaismingumo. Abu kupolo sluoksniai skirtingų spalvų. Vienas juodas, kitas – raudonas. Tai papildo pašėlusį „Crazy Uni“ charakterį.

„Doppler“ gerbėjai pamėgo „Crazy Uni“ dėl daugelio priežasčių. Viena jų – patogi J formos rankena. Ji nevargina rankos, atrodo stilingai, dera prie bendro skėčio stiliaus, jos dėka patogu lietsargį pakabinti. Galbūt „Crazy Uni“ nepriderinsite prie prašmatnios vakarinės aprangos ar itin oficialaus drabužio, tačiau tai skėtis, kuris tiesiog būtinas tiems, kurie nori atrodyti šiuolaikiškai ir yra pasiryžę keliauti per lietų kartu su mados naujovėmis.

„Doppler“ – vienas žinomiausių skėčių gamintojų Europoje ir visame pasaulyje. „Doppler“ visuomet seka naujausias gamybos ir mados tendencijas, todėl pasirinkę šį prekės ženklą visuomet būsite tikri, jog jūsų spintoje nuo šiol kabės kokybiškas, tvirtas ir akį patraukiantis skėtis, su kuriuo pasiryšite bet kokiai kelionei.

Nesuslapk.lt