Produktų nerasta.


DerbyNesistebėkite, kad „Derby“ skėčių linijos lietsargiai yra ne tik kokybiški, tačiau ir pasižymintys labai prieinama kaina.

Skėčių linija „Derby“ sukurta orientuojantis į jaunesniąją kartą, kuri vertina kokybiškus daiktus ir turi gerą mados pojūtį bei kartu siekia viską turėti čia ir dabar. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti moteriškų ir vaikiškų „Derby“ linijos skėčių. Atsižvelgdami į savo poreikius rinkitės mechaninį arba pusiau automatinį skėtį. Jei norite kompaktiško lietsargio, kuris tilptų rankinėje, jums tiks skėtis su teleskopine rankena, o jei skėčio dydis nėra svarbus – jūsų blogų orų bičiuliu gali tapti patogus ir tvirtas ilgasis skėtis.

„Derby Hit Triple“ – tai modernumo ir klasikos derinys. Juodi, balti ar pilki skėčio raštai skoningai papildyti ryškiaspalviais akcentais. Šios serijos skėčiai sveria vos 322 gramus, suskleisti yra 30 centimetrų ilgio. Tokį lietsargį visuomet patogu nešiotis su savimi ir galima nesiskirti su juo net išgirdus pačias geriausias orų prognozes. Ieškantiems skėčio, kuris patrauks praeivių dėmesį gatvėje, siūlome originalius ilguosius „Hit Transparent“ lietsargius su skaidriu audiniu. Tai skėtis asmenybėms, kurios nenori slėpti savęs po lietsargiu ir yra pakankamai drąsios, jog pažvelgtų lietui tiesiai į akis. Varpo formos „Hit Transparent“ kupolas yra 90 centimetrų skersmens. Kuriant „Derby“ liniją nebuvo pamiršti ir patys mažiausieji. „Kids sky“ lietsargiai vaikams – tai kokybiška viso pasaulio vaikų pamėgta prekė, kuri nenuvils jūsų lūkesčių. Spalvingi, skaidrūs vaikiški skėčiai sveria tik 202 gramus, yra patvarūs ir itin atsparūs vandeniui.

Austrų gamintojo „Doppler“ skėčiams sunku atsispirti - jie trykšta elegantiška jaunyste ir pasižymi nepriekaištinga kokybe. O geriausia žinia yra ta, jog „Derby“ linijos skėtį gali įsigyti kiekvienas.

Nesuslapk.lt